ZO OSŽ Slovácko
Logo OSZ JPG1.jpg

Smutné je, že hlupáci jsou tak sebejistí, zatímco moudří lidé jsou vždy plní pochybností.

Bertrand Russell

Domů ZV Report
ZV Report
Oharková sezóna
Napsal uživatel Jožka Hlaváček   
Čtvrtek, 04 Červenec 2013 14:57

je za futrama a náš výbor sa sešél naposledy před prázdninama. To je asi ta najpodstatnější informace, kerú jsem chtěl sdělit, což tímto činím a dál už nemosíte lúskat literky.

 
Jak vrabci na vrbě
Napsal uživatel Jožka Hlaváček   
Sobota, 27 Duben 2013 09:53

Tož podle tých decibelů sem myslel, že tam sú dneskaj pinpogáři, a ty říkáš, že to byl závodní výbor?, pravil Majkl. No, byl. Sešli jsme se v nižším počtu, nicméně v reprezentativním zastoupení všech firem a úseků, keré zastupujeme. Slabší to bylo s vlakovýma četama, ale Štěpán s Radkem sa objevili v průběhu a řekli nám svoje.

 
Nic nového pod sluncem
Napsal uživatel Jožka Hlaváček   
Čtvrtek, 28 Březen 2013 18:13

Staronový výbor sa sešel v staronovém složení. Najvětší část zabraly referáty z nejdůležitějších jednání všech spřátelených aj nespřátelených firem. Usúdili sme, že je najvyšší čas zaobírat se sami sebů, organizačníma záležitostma výboru, volbama a podobnýma podružnostma, keré sú sice nezbytné, ale aj zdržujú od teho podstatného. A, že teho je...

Aktualizováno Čtvrtek, 04 Červenec 2013 15:09
 
Jedinečná příležitost
Napsal uživatel Jožka Hlaváček   
Pondělí, 28 Leden 2013 14:22

Jedinečná příležitost, která se naskytne asi nejdříve za další čtyři roky. Jedny volby máme za sebou, další se kvapem blíží. I v tomto duchu se nesl poslední závodní výbor. Bylo to ještě před finálem prezidentské volby, takže jsme rozebírali i šance a schopnosti jednotlivých kandidátů.

 

Aktualizováno Čtvrtek, 04 Červenec 2013 15:09
 
Žongléři
Napsal uživatel Jožka Hlaváček   
Středa, 02 Listopad 2011 20:20

Jak v cirkusu sem si připadal na pondělním závodním výboře. Nebo možná na spartakiádě. Po už poněkáď vyčpělém úsloví, že co sa vaří není k jídlu, přesedlám k poněkáď inému přirovnání. Na spartakiádě, pokáď si eště pamatuju, cvičily dámy s kužely. Každá pěkně jeden, aby sa to neplétlo. To v cirkuse jich létá v luftě několik a čím víc, tím lepší číslo. Tož tak aj léců různé informace o tem co nás čaká a nemine v najbližší době. Režijky za moc, méň a možná

Aktualizováno Čtvrtek, 04 Červenec 2013 15:09
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>

Strana 1 z 4
 
Dnes je 19.10.2019 a svátek má: Michaela
Zítra slaví : Vendelín
A na pozítří se těší : Brigita

Template BLACKPIPES © by Mont-Bit International